Nowoczesna maszyna CNC Hundegger K2 w połączeniu z doświadczeniem naszych stolarzy

• Do produkcji wszystkich naszych konstrukcji wykorzystujemy zaawansowaną maszynę ciesielską CNC Hundegger K2. Maszyna ta gwarantuje najwyższą jakość produkowanych konstrukcji oraz milimetrową dokładność każdego jej elementu drewnianego.

• Jednocześnie wszystkie obróbki ciesielskie projektowane są według klasycznych zasad i metod ciesielskich. Oznacza to, że elementy drewniane łączone są ze sobą połączeniami czopowymi i wzmacniane kołkami drewnianymi. W widocznych miejscach nigdy nie stosujemy kątowników metalowych, blaszek, gwoździ lub wkrętów.

• W produkcji wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane, importowane od największych niemieckich producentów drewno konstrukcyjne KVH oraz drewno klejone warstwowo BSH. Istnieje możliwość pomalowania drewna dowolnym kolorem – zarówno w odcieniach drewna jako wariant klasyczny, jak i w odcieniach bieli oraz szarości jako wariant nowoczesny.

• Dostarczane przez nas na miejsce budowy konstrukcje są gotowe do złożenia, dlatego sam etap montażu jest nieskomplikowany i zajmuje mało czasu. Każdy element ma swój indywidualny numer i przypisane konkretne położenie, więc jakiekolwiek błędy montażowe są tym samym wykluczone.

Źródło: https://www.hundegger.de

Program do projektowania SEMA – indywidualna oferta oraz projekt 3D

• Wszystkim naszym klientom oferujemy spersonalizowany projekt 3D dopasowany w 100% do Państwa potrzeb oraz wyobrażeń. Do każdego projektu dołączamy wizualizacje 3D, dzięki którym lepiej wyobrazicie sobie Państwo jak w rzeczywistości będzie wyglądała Państwa konstrukcja.

• Na podstawie przygotowanego projektu 3D tworzony jest indywidualny kosztorys. Ilość potrzebnych materiałów do wybudowania danej konstrukcji jest obliczana bezpośrednio przez program SEMA AutoCAD. To daje Państwu gwarancję, że otrzymacie dokładną cenę za wybrane przez Państwa opcje. W przeciwieństwie do wielu innych firm nie podajemy orientacyjnej ceny, która później może ulec znaczącej, bezpodstawnej zmianie, np. przed samym podpisaniem umowy.

Przygotowanie każdej oferty, na którą składa się indywidualny projekt 3D oraz kosztorys jest w naszej firmie w pełni niezobowiązujące oraz darmowe!

• Dzięki zaawansowanemu programowi AutoCAD jesteśmy w stanie zaplanować z dużym wyprzedzeniem wszystkie szczegóły dotyczące produkcji, dostawy oraz montażu Państwa konstrukcji, dzięki czemu eliminujemy ryzyko powstawania błędów, a sam etap montażu jest skrócony do minimum.

• Oferowane przez nas wiaty garażowe, zadaszenia, pawilony, domki ogrodowe i narzędziowe oraz więźby dachowe są najczęściej projektami unikalnymi. Ilość możliwości skonfigurowania każdej konstrukcji jest tak szeroka, że Państwa zlecenie będzie realizowane od podstaw na podstawie przekazanych wytycznych, informacji, zdjęć, szkiców. Nie odtwarzamy starych projektów, tylko tworzymy dla Państwa zawsze coś nowego.