O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, której działalność sięga roku 1998. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości konstrukcji i wyrobów drewnianych – wiat garażowych, zadaszeń tarasów, pawilonów, domków ogrodowych i narzędziowych oraz więźb dachowych.

Polityka naszej firmy od zawsze zakładała indywidualne rozpatrywanie każdego zamówienia, dlatego wszystkim naszym klientom oferujemy spersonalizowaną wycenę, przygotowaną na podstawie Państwa wytycznych i wyobrażeń. Dodatkowo, jako jedna z nielicznych firm narysujemy Państwa konstrukcję w programie AutoCAD i wyślemy profesjonalny projekt z wizualizacjami 3D na wskazany przez Państwa adres mailowy – całość za darmo i bez zobowiązań!

Naszym założeniem jest inwestowanie w nowe technologie, przy jednoczesnym zachowaniu klasycznych zasad i metod ciesielskich. Dzięki temu Państwa konstrukcja zostanie zaprojektowana w programie AutoCAD, a następnie wyprodukowana na nowoczesnej maszynie CNC Hundegger k2. Elementy drewniane wszystkich naszych konstrukcji łączone są ze sobą za pomocą połączeń czopowych i dodatkowo wzmacniane drewnianymi kołkami. Nie znajdziecie Państwo żadnych kątowników, blaszek metalowych i tym podobnych!

Jeśli szukacie profesjonalnej firmy, która indywidualnie zajmie się Państwa zamówieniem – trafiliście Państwo w odpowiednie miejsce!