Wybierz Holz-Carport

Dlaczego powinieneś wybrać Holz-Carport? To proste!

Holz-Carport

  • 1.Doświadczenie
  • 4.Fachowe doradztwo
  • 2.Wysoka jakość
  • 5.Doskonała cena
  • 3.Terminowość
  • 6.Gwarancja

1. Wieloletnie doświadczenie

Nie jesteśmy anonimowi. Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Na przestrzeni ponad 15 lat wypracowaliśmy sobie standardy, które zapewniają bezpieczną oraz udaną transakcję zarówno nam, jak i Tobie.

2. Wysoka jakość

Nie oszczędzamy na surowcach i półproduktach. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży drzewnej, którzy dostarczają nam lazury, pokrycia dachowe, podpory metalowe oraz elementy drewniane z najwyższej półki.

3. Terminowość

Mamy określony harmonogram produkcji. Podpisując z nami umowę otrzymujesz gwarancję, że w wskazanym czasie stawimy się u Ciebie na montażu.

4. Fachowe doradztwo

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Bez zobowiązań wykonamy dla Ciebie projekt, wizualizacje, szczegółowe wymiarowanie oraz wycenę. Na bieżąco informujemy o etapach realizacji, od zamówienia po montaż.

5. Doskonała cena

Z naszymi dostawcami łączy nas długoletnia współpraca, dzięki czemu nie kupujemy produktów w cenie detalicznej, a hurtowej. Suma oszczędności pozwala nam zaoferować Ci najkorzystniejszą ekonomicznie ofertę.

6. Gwarancja

Nie utniemy kontaktu z Tobą po zakończeniu montażu! Wraz z umową otrzymujesz od nas pisemną gwarancję, która daje Ci pewność, że zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości?